444 10 82

Düğün-Toplantı-Organizasyon

Düğün, Özel Davet, Kokteyl, Nikah ve Yemek Organizasyonlarınız için otelimizdeki 2 adet tam donanımlı salonlardan birisini veya açık hava bahçesini tercih ederek organizasyonlarınızı keyifli hale getirebilirsiniz. VE HOTELS KARŞIYAKA olarak; Hayatınızdaki en özel anları unutulmaz anılara dönüştürmek için leziz menü seçeneklerimize ilave olarak davetlerinizi muhteşem kılacak kusursuz servis kalitemizi de ekliyoruz.
Özel toplantılarınız için tasarlanan çok amaçlı salonlarımız kurumsal bir toplantıdan, özel toplantı yemeklerinize kadar bir çok aktivitenize ev sahipliği yapabilmektedir. Toplantı salonlarımız Konferans, Gala Yemeği, Kokteyl, Workshop veya Şirket Toplantılarınız için dilediğiniz doğrultuda düzen alınıp kombine edilebilmektedir.
Davet Yemeklerinizde Özel Hazırlanan Menülerimizden Seçebilir Veya Etkinliğinize Özel Menü Oluşturabilirsiniz.
Burada sizlere Dünya ve Türk mutfağının tadına doyum olmayan eşsiz lezzetlerine günümüzün değişen lezzet anlayışını da ekleyerek misafirlerimize unutamayacakları bir lezzet şöleni sunuyoruz.
Profesyonel ve konusunda uzman ekibimiz ile davetlerinizi muhteşem anılara dönüştürmek için kendimizi sürekli yeniliyoruz. Düğün, Davet, Açılış, Kokteyl, Konser, Lansman ve VİP Yemek gibi hizmetleri hijyen ve kaliteden ödün vermeden gerçekleştiriyoruz.
VE HOTELS KARŞIYAKA olarak, davetleriniz için özel dekore edilen balo salonlarımız, açık hava davetleriniz için hazırladığımız Köşk Bahçemiz ve muhteşem LOBİ NİKAH larınızda sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız. Organizasyonlarınızın planlama aşamasından davetlilerinizin karşılanmasına, müzik, ses-ışık, sahne, süsleme & dekor, fotoğraf çekimlerinize kadar bütün detaylara önem vermekteyiz. Siz değerli çiftlerimizi gerçekleştirmiş olduğumuz düğün organizasyonunuzun ardından muhteşem bir balayı süitin de konuk etmeye kadar sunmuş olduğumuz kusursuz hizmet ve uzman ekibimizle beraber hayatınızın en özel anını unutulmaz kılıyoruz.

Cengiz Topel Caddesi No:27 Bostanlı / İzmir
Rezervasyon
Konum Planı
Bize Ulaşın